Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Курс "Пізнаємо навколишній світ"

Дата: 22 серпня 2018 о 13:11, Оновлено 23 лютого 2021 о 23:23

Вивчення всіх предметів має бути не метою, а засобом вивчення світу, давати можливість учням проникати в сутність досліджуваних проблем.При складанні навчальної програми використовувався безперервний курс інформатики для середньої школи, також програма з математики, обов'язковий мінімум змісту освіти з інформатики та вимоги до рівня підготовки випускників школи, розроблені Міністерством освіти.

Впровадження інтегрованого курсу інформатики та математики економіки та природознавства   для надає можливість розвитку мислення, для посилення світоглядної спрямованості пізнавальних інтересів учнів, всебічного розвитку особистості; знання в учнів набувають якості системності, вміння стають узагальненими, комплексними; підвищується якість навчання.

Курс складається з трьох блоків: математики, інформатики та економіки. Кожен з яких включає ряд тем.

Програма курсу побудована відповідно до вимог Державного стандарту і сучасним рівнем розвитку інформаційних технологій.

Послідовність викладу матеріалу блоку "Математика" відповідає програмі для 5 класів.

В основу блоку "Інформатики" покладені модулі:

а) інформаційний - ключовою ідеєю якого є інформація;

б) алгоритмічний - ключовою ідеєю якого є алгоритм і виконавець;

в) інструментально-технологічний – ключовим пристроєм є комп’ютер

Вивчення матеріалу блоків ведеться паралельно, з опорою на пройдений матеріал з іншого предмету.

Курс починається із вивчення теми «Інтернет та комп’ютерні мережі», тому що для пошуково-дослідницької роботи необхідно мати уявлення про використання ІТ-технологій.

Курс має також і великий гуманітарний потенціал: це - історія арифметики і інформатики, історичні та цікаві завдання, текстові арифметичні задачі найрізноманітнішого змісту, при вирішенні яких можуть складатися алгоритми і програми (наприклад, краєзнавчого, екологічного, валеологічного, літературного, казкового і т. д.).

Практична мета вивчення курсу, крім умінь застосовувати обчислення, використовувати нескладне програмне забезпечення, як інструмент,  знайомство учнів з елементами фінансової математики, елементами алгоритмічного мислення, професійну орієнтацію (зокрема, на професії регіону), самоосвітні вміння в роботі з різноманітною літературою і електронними джерелами інформації.

Вчитися - це весело!! - Kizoa Movie Maker
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.